2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace gospodarcze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa realizowana systematycznie, polegająca na przemieszczaniu (unoszeniu, podnoszeniu, układaniu, pchaniu, ciągnięciu, przenoszeniu, przesuwaniu, przetaczaniu,) przedmiotów, ładunków lub materiałów, w szczególności sprzętu elektronicznego (np.: drukarek, komputerów, monitorów), sprzętu AGD (np.: odbiorników TV, klimatyzatorów przenośnych, ekspresów do kawy), mebli (np.: biurka, krzesła, szafy, stoły) i innych przedmiotów (np.: elementy wystroju wnętrz) w maksymalnej liczbie 40 000 RBH. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający zakres zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: BP.260.91.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63110000 Frachtumschlag und -lagerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63111000 Containerumschlag, 98300000 Diverse Dienstleistungen, 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji na zasadach określonych w załączniku nr 2 do SWZ - PPU §4.