2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu bezpiecznego udostępniania plików w sieci CWI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu bezpiecznego udostępniania plików w sieci CWI, poprzez zakup serwerów, dysków, półek rozszerzających oraz zestawów szyn montażowych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 478424-2025
Interne Kennung: 116/BŁiI/25/ESz
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001