See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu dla Kliniki Ortopedii i Traumatologii Ruchu.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu dla Kliniki Ortopedii i Traumatologii Ruchu. Wspólny Słownik Zamówień CPV: Główny kod CPV: 33140000-3 materiały medyczne; 2. Zamawiający informuje, że udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Niniejsze postępowanie obejmuje 51 niepodzielne części, szczegółowo określone w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 3. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7.
Vorherige Bekanntmachung: 606334-2025
Interne Kennung: NLZ.2025.271.60
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0034
Titel: Cześć 34 Materiał kościozastępczy
Beschreibung: Cześć 34 Materiał kościozastępczy
Interne Kennung: CZĘŚĆ 34
Los: LOT-0035
Titel: Cześć 35 Rekrystalizowany siarczan wapnia
Beschreibung: Cześć 35 Rekrystalizowany siarczan wapnia
Interne Kennung: CZĘŚĆ 35
Los: LOT-0036
Titel: część 36 ENDOPROTEZY ANTYALERGICZNE STAWU KOLANOWEGO
Beschreibung: część 36 ENDOPROTEZY ANTYALERGICZNE STAWU KOLANOWEGO
Interne Kennung: CZĘŚĆ 36
Los: LOT-0037
Titel: Cześć 37 ENDOPROTEZY STAWU biodrowego
Beschreibung: Cześć 37 ENDOPROTEZY STAWU biodrowego
Interne Kennung: CZĘŚĆ 37
Los: LOT-0038
Titel: Cześć 38 ENDOPROTEZA PIERWOTNA ANATOMICZNA STAWU RAMIENNEGO HIPOALERGICZNA
Beschreibung: Cześć 38 ENDOPROTEZA PIERWOTNA ANATOMICZNA STAWU RAMIENNEGO HIPOALERGICZNA
Interne Kennung: CZĘŚĆ 38
Los: LOT-0039
Titel: Cześć 39 Implanty do zespoleń kości
Beschreibung: Cześć 39 Implanty do zespoleń kości
Interne Kennung: CZĘŚĆ 39
Los: LOT-0040
Titel: Cześć 40 Gwoździe śródszpikowe
Beschreibung: Cześć 40 Gwoździe śródszpikowe
Interne Kennung: CZĘŚĆ 40
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 Gwóźdź ramienny, rekonstrukcyjny typu MULTILOC
Beschreibung: Część 41 Gwóźdź ramienny, rekonstrukcyjny typu MULTILOC
Interne Kennung: CZĘŚĆ 41
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 Osteotomia
Beschreibung: Część 42 Osteotomia
Interne Kennung: CZĘŚĆ 42
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 Materiały Kościozastępcze
Beschreibung: Część 43 Materiały Kościozastępcze
Interne Kennung: CZĘŚĆ 43
Los: LOT-0044
Titel: Część 44 Materiały Kościozastępcze
Beschreibung: Część 44 Materiały Kościozastępcze
Interne Kennung: CZĘŚĆ 44
Los: LOT-0045
Titel: Część 45 Materiały Kościozastępcze
Beschreibung: Część 45 Materiały Kościozastępcze
Interne Kennung: CZĘŚĆ 45
Los: LOT-0047
Titel: część 47 ENDOPROTEZA BIODRA Pierwotna, Rewizyjna i poresekcyjna
Beschreibung: część 47 ENDOPROTEZA BIODRA Pierwotna, Rewizyjna i poresekcyjna
Interne Kennung: CZĘŚĆ 47
Los: LOT-0048
Titel: Część 48 endoproteza stawu kolanoweg
Beschreibung: Część 48 endoproteza stawu kolanoweg
Interne Kennung: CZĘŚĆ 48
Los: LOT-0049
Titel: Część 49 Zestaw reduktora stożka trzpienia endoprotezy stawu biodrowego
Beschreibung: Część 49 Zestaw reduktora stożka trzpienia endoprotezy stawu biodrowego
Interne Kennung: CZĘŚĆ 49
Los: LOT-0050
Titel: Część 50 Elementy kompatybilne z endoprotezą stawu biodrowego typu Pinnacle/Corail*
Beschreibung: Część 50 Elementy kompatybilne z endoprotezą stawu biodrowego typu Pinnacle/Corail*
Interne Kennung: CZĘŚĆ 50
Los: LOT-0051
Titel: Część 51 Elementy kompatybilne z endoprotezą stawu biodrowego typu Plasmacup/Bicontact lub Plasmacup / Metha (firmy Aesculap)*
Beschreibung: Część 51 Elementy kompatybilne z endoprotezą stawu biodrowego typu Plasmacup/Bicontact lub Plasmacup / Metha (firmy Aesculap)*
Interne Kennung: CZĘŚĆ 51