845288-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Úrazová chirurgie a kurzy praktických dovedností v oblasti kostní traumatologie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úrazová chirurgie a kurzy praktických dovedností v oblasti kostní traumatologie
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody pro část 3A_1 Veřejné zakázky, přičemž bude uzavřena Rámcová dohoda s jedním dodavatelem, pro účely dodávek instrumentárií pro zadavatele.
Interne Kennung: Úrazová chirurgie a kurzy praktických dovedností v oblasti kostní traumatologie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení na veřejnou zakázku rozdělenou na části.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 3A_1 – Instrumentária – KA 1 – Úvod do chirurgie – 2026 - 2028
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky pro část 3A_1 bude dodávka instrumentárií pro KA 1 – Úvod do chirurgie, a to dle seznamu instrumentárií tvořícím přílohu č. 1 zadávací dokumentace. Kurzy budou probíhat v Brně. Pro KA1 v období 2026 - 2028 plánováno celkem 15 kurzů.
Interne Kennung: Část 3A_1 – Instrumentária – KA 1 – Úvod do chirurgie – 2026 - 2028