See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SYSTEMÓW OBRAZOWANIA UKŁADÓW I NARZĄDÓW CZŁOWIEKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów obrazowania układów i narządów człowieka na potrzeby Centrum Nauk Przedklinicznych UZ.
Vorherige Bekanntmachung: 705220-2025
Interne Kennung: RA-ZP.2610.69.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Skaner preparatów histologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa skanera preparatów histologicznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Dydaktyczny system audiowizualny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dydaktycznego systemu audiowizualnego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1.2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”, „Specyfikacja” lub „Specyfikacja Warunków Zamówienia”) – „Formularz Cenowo- Techniczny”.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope