84538-2025 - Planung
Tschechien – Bauarbeiten – Dostavba sportovně-rekreačního areálu Petynka, Otevřená 1072/4, Praha 6
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostavba sportovně-rekreačního areálu Petynka, Otevřená 1072/4, Praha 6
Beschreibung: Dostavba sportovně-rekreačního areálu Petynka, Praha 6, zahrnující stavbu nového krytého bazénu dlouhého 25 metrů a hloubkou 2,3 m, s 10 drahami, z čehož 3 dráhy budou s pohyblivým dnem s proměnlivou hloubkou. Bazén bude plnit standardy stanovené pro novou sportovní infrastrukturu Národní sportovní agenturou a bude splňovat normy pro mezinárodní soutěže. Součástí dostavby bude dále relaxační část zahrnující další rekreační bazén pro veřejnost (včetně divoké řeky, houpací jeskyně a skluzavky), dále tři vířivky, brouzdaliště s herními vodními prvky a bar s drobným občerstvením a nápoji. V patře nad bazénem vznikne samostatné saunové centrum. V suterénu budovy bude umístěna veškerá nezbytná technologie a zázemí. Budova bazénu bude energeticky úsporná, střecha a jižní strana fasády bude pokryta fotovoltaickými panely.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45242100 Bauarbeiten für Wassersportanlagen, 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 43324100 Einrichtungen für Schwimmbecken