See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: GSM-R/FRMCS : Swaps, Swap antennas & New sites
Beschreibung: Raamovereenkomst voor de modernisering van apparatuur die GSM-R radiosignalen verwerkt en via ons glasvezelnetwerk terugstuurt naar het Core-netwerk.
Interne Kennung: 0000769417
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50300000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Personalcomputern, Büromaschinen, Fernmeldeanlagen und audiovisuellen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: F9C/0000769417 - 1
Beschreibung: I-ICT gaat 150 GSM-R sites van oude generatie vervangen, alsook alle passieve antennesystemen (antennes, kablering, connectiek,…) Deze marktraadpleging omvat volgende onderdelen : • De modernisering van BTS’en (SWAP) die nog van een eerste generatie zijn en repeater systemen. • De vervanging van GSM-R-apparatuur om het toekomstige FRMCSnetwerk voor te bereiden. • De installatie van GSM-R/FRMCS-apparatuur en het passieve antennesysteem voor nieuwe sites (exclusief civieltechnische werken en levering van sites).
Interne Kennung: 1