2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego
Beschreibung: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 10 000 000,00 zł. Termin uruchomienia kredytu: od dnia zawarcia umowy do 30.12.2025 r. Okres kredytowania do dnia 20.12.2030 r. 2. Wykonawca składający ofertę jest nią związany od dnia upływu terminu składania ofert do dnia: 9 stycznia 2026 r. WARUNEK UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy posiadają aktualne zezwolenie na wykonywanie czynności bankowych w zakresie udzielania kredytów, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe. 2. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. Potencjały wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia sumują się. 3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są załączyć do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy, tj. oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 656009-2025
Interne Kennung: BZP.271.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Na ofertę i załączniki do oferty powinny składać się następujące pliki: 1) wypełniony formularz oferty (załącznik 1 do swz), tj. oferta, 2) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp - JEDZ (według załącznika 2 do swz), 3) oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (załącznik 3 do swz), 4) odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru potwierdzające, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania – o ile ofertę składa osoba prowadząca działalność gospodarczą lub podmiot wpisany do ww. rejestrów; wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentu, jeżeli zamawiający może go uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskaże dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów, oraz jeżeli dotyczy 5) pełnomocnictwo do działania w imieniu wykonawcy, jeżeli do reprezentowania wykonawcy wskazano inną osobę niż upoważnioną w dokumencie potwierdzającym umocowanie do reprezentowania wykonawcy, 6) w przypadku składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dokument potwierdzający ustanowienie pełnomocnika zgodnie z art. 58 ust. 2 ustawy Pzp., 7) w przypadku składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (załącznik nr 5 do swz) 2. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia postanowienia pkt 1 ppkt 4 i 5 stosuje się odpowiednio.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zgodnie z opisem w sekcji 2.1 Procedura