See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ecologisch onderzoek t.b.v. soortenmanagementplan
Beschreibung: De gemeente Haaksbergen als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het leveren van een soortenmanagementplan (SMP). De geraamde opdrachtwaarde voor deze opdracht bedraagt maximaal [€] 280.000 excl BTW . Dit bedrag is tevens het prijsplafond voor deze opdracht. Doel van de opdracht Een SMP draagt bij aan de uitvoering van de energie-/warmtetransitie van de gebouwde omgeving en waarborgt daarbij de instandhouding van de beschermde gebouwbewonende soorten zoals de huismus, gierzwaluw, huiszwaluw en (gebouwbewonende) vleermuissoorten in de dorpskernen. Met het SMP wordt de voormalig Wet natuurbescherming (WnB) nageleefd (nu Omgevingswet) en kan de biodiversiteit in de gemeente versterkt en verbeterd worden. Tegelijkertijd worden de inwoners verder geholpen met het isoleren van hun huis. Voor het SMP moet een jaarrond onderzoek worden uitgevoerd. Op basis van het onderzoek wordt het SMP opgesteld, met daarin aanbevelingen voor de compensatieopgave en een monitoringsplan. De uitvoering van zowel de compensatieopgave als de monitoring valt buiten deze opdracht.
Interne Kennung: 7617844
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000