84543-2026 - Ergebnis
Polen – Tragbare Computer – Dostawa sprzętu komputerowego dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
BeschreibungDostawa sprzętu komputerowego dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie – w podziale na części: Część 1: Dostawa laptopów z ekranem o przekątnej 14" wraz z akcesoriami; Część 2: Dostawa monitorów do laptopów i stacji graficznych; Część 3: Dostawa stacji graficznych.
Vorherige Bekanntmachung684400-2025
Interne KennungKAP.2710.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający opublikował, zgodnie z art. 89 ustawy Pzp, wstępne ogłoszenie informacyjne zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanym zamówieniu zostało przekazane Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 01.08.2025 r. i opublikowane pod numerem OJ S 147/2025 509632-2025 w dniu 04.08.2025 r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30237120 Computeranschlüsse, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa laptopów z ekranem o przekątnej 14" wraz z akcesoriami.
BeschreibungDostawa laptopów z ekranem o przekątnej 14" o pojemności dysku min 500 GB wraz z systemem operacyjnym Windows 11 Pro PL lub równoważnym, zapewniającym pełną kompatybilność z Windows Serwer i AD ze stacją dokującą, klawiaturą i myszką oraz torbą. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1. znajduje się w Załączniku Nr 1A do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237120 Computeranschlüsse, 30237270 Koffer und Taschen für tragbare Computer, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 30231300 Bildschirme
LosLOT-0002
TitelDostawa monitorów do laptopów i stacji graficznych.
BeschreibungDostawa monitorów 27" i 31,5" z funkcją Pivot, matową matrycą o rozdzielczości minimum Full HD. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 2. znajduje się w Załączniku Nr 1B do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0003
TitelDostawa stacji graficznych.
BeschreibungDostawa stacji graficznych do pracy na programach typu CAD, GIS itp. z systemami operacyjnymi MS Windows Serwer. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 3. znajduje się w Załączniku Nr 1C do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze