845526-2025 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Umowa ramowa na utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności Zarządu Zlewni w Jaśle
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUmowa ramowa na utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności Zarządu Zlewni w Jaśle
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: „Umowa ramowa na utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności Zarządu Zlewni w Jaśle”, w podziale na 5 części: Część 1: Utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności NW Mielec Część 2: Utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności NW Ropczyce Część 3: Utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności NW Dębica Część 4: Utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności NW Jasło Część 5: Utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności NW Gorlice Celem niniejszego postępowania jest zawarcie umów ramowych z maksymalnie dziesięcioma wykonawcami dla każdej części. Umowy te mają na celu ustalenie warunków udzielania zamówień cząstkowych, które mogą być realizowane w okresie 3 lat od dnia zawarcia umowy ramowej. Wskazane ilości (obmiar) w „Kosztorysach ramowych” mają charakter wielkości orientacyjnych. Zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych, umowa ramowa nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do udzielenia na jej podstawie jakichkolwiek przyszłych zamówień. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna. Poszczególne zamówienia cząstkowe będą polegały na realizacji prac określonych m.in. w Dokumentacji technicznej.
Interne KennungR.ROZ.2710.117.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie w celu zawarcia umowy ramowej prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 oraz z zastosowaniem art. 311 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR”. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej 10 wykonawców, których oferty zostały najwyżej ocenione, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności NW Mielec
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na utrzymaniu rzek i cieków na terenie Nadzoru Wodnego w Mielcu. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w kosztorysie ramowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności NW Ropczyce
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na utrzymaniu rzek i cieków na terenie Nadzoru Wodnego w Ropczycach. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w kosztorysie ramowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności NW Dębica
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na utrzymaniu rzek i cieków na terenie Nadzoru Wodnego w Dębicy. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w kosztorysie ramowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności NW Jasło
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na utrzymaniu rzek i cieków na terenie Nadzoru Wodnego w Jaśle. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w kosztorysie ramowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5: Utrzymanie rzek i cieków na terenie działalności NW Gorlice
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na podstawie, której będą udzielane zamówienia polegające na utrzymaniu rzek i cieków na terenie Nadzoru Wodnego w Gorlicach. Poszczególne zamówienia cząstkowe polegać będą na wykonywaniu m.in. prac określonych w kosztorysie ramowym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Interne KennungCzęść 5