See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tiskové řešení pro Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem na dobu 48 měsíců na zajištění tiskového řešení pro Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa a.s., včetně dodávek příslušenství (dále také „zboží“) pro stávající tiskárny. Dodávky zboží budou uskutečňovány na základě dílčích objednávek dle aktuálních potřeb zadavatele po dobu platnosti Smlouvy o zajištění tiskového řešení a servisních služeb a rámcové kupní smlouvy.
Interne Kennung: NsPCL389/25-právní
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79521000 Fotokopierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30232110 Laserdrucker
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ČÁST 1 – Tiskové služby
Interne Kennung: NsPCL389/25-právní část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Los: LOT-0003
Titel: ČÁST 3 – Příslušenství ke stávajícím tiskárnám BROTHER
Interne Kennung: NsPCL389/25-právní část 3
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Los: LOT-0002
Titel: ČÁST 2 – Příslušenství ke stávajícím tiskárnám ECOSYS
Interne Kennung: NsPCL389/25-právní část 2