2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby provozní podpory systému eREG a jejich rozvoj
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb provozní podpory informačního systému eREG a řešení rozvojových a udržovacích požadavků, tedy technická, uživatelská a administrativní správa a podpora zahrnující všechny kategorie činností nezbytných k tomu, aby informační systém eREG fungoval bez vad a dále rozvoj vybraných registrů. Těmito službami se zejména rozumí dohled nad správnou funkčností a bezproblémovým chodem systému, řešení nahlášených incidentů v rámci garantovaných reakčních časů, realizace změnových požadavků, optimalizace výkonu a další rozvoj tohoto systému. Předmětem veřejné zakázky tak je podpora informačního systému eREG, jejich rozvoj a dále ad hoc služby dle požadavků zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Vytěžování dat a geoanalýza, veřejné geoportály (GEO)
Beschreibung: Předmětem plnění části 6 veřejné zakázky je poskytování paušálních služeb a ad-hoc podpory pro plynulý provoz registrů, a to po dobu 48 měsíců. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci včetně příloh.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0005
Titel: Registry SZD (CHLAP, KaPr, HVY, HDM, PBU, HOK, EPI, ROP)
Beschreibung: Předmětem plnění části 5 veřejné zakázky je poskytování paušálních služeb a ad-hoc podpory pro plynulý provoz registrů, a to po dobu 48 měsíců. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci včetně příloh.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: Registry infekčních nemocí (TBC, RPN, ARI, ISIN)
Beschreibung: Předmětem plnění části 4 veřejné zakázky je poskytování paušálních služeb a ad-hoc podpory pro plynulý provoz registrů, a to po dobu 48 měsíců. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci včetně příloh.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Národní registr dárců a osob trvale vyloučených z dárcovství krve (NRVODK)
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 veřejné zakázky je poskytování paušálních služeb a ad-hoc podpory pro plynulý provoz registru, a to po dobu 48 měsíců. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci včetně příloh.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: Registry zdravotnických pracovníků, subjektů a centrální datová rozhraní (CUD, CUV, NRPZS, NRZP, RZP, NRHZS)
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 veřejné zakázky je poskytování paušálních služeb a ad-hoc podpory pro plynulý provoz registrů, a to po dobu 48 měsíců. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci včetně příloh.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Registry evidence příčin úmrtí (NRPATV a IS LPZ)
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 veřejné zakázky je poskytování paušálních a ad-hoc služeb pro plynulý provoz registrů, a to po dobu 48 měsíců. Bližší informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci včetně příloh.
Interne Kennung: 2