See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: I/19 a I/27 Dodatečné majetkoprávní vypořádání
Beschreibung: Předmětem je provedení dodatečných služeb nezbytných k dokončení par.222 odst.5 ZZVZ. Jedná se o kompletní majetkoprávní vypořádání dle skutečnosti.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 06DSP-001743