845802-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Reparatur- und Wartungsdienste – Świadczenie usługi utrzymania urządzeń oświetlenia ulic, placów i dróg znajdujących się na majątku PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź oraz na majątku Gminy Łódź
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi utrzymania urządzeń oświetlenia ulic, placów i dróg znajdujących się na majątku PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź oraz na majątku Gminy Łódź
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie usługi utrzymania urządzeń oświetlenia ulic, placów i dróg znajdujących się na majątku PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź oraz na majątku Gminy Łódź, w zakresie: Zadanie 1 – Utrzymanie urządzeń oświetlenia ulic, placów i dróg znajdujących się na terenie Gminy Łódź, w części dotyczącej urządzeń znajdujących się na majątku PGE Dystrybucja S.A. zarządzanym przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź. Zadanie 2 – Utrzymanie urządzeń oświetlenia ulic, placów i dróg znajdujących się na terenie Gminy Łódź, w części dotyczącej urządzeń stanowiących majątek Gminy ściśle powiązanych z instalacjami PGE. Zadanie 3 – Utrzymanie stacji transformatorowo – rozdzielczych 15/0,4kV” stanowiących majątek Gminy Łódź powiązanych siecią średniego napięcia z instalacjami PGE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 4 do Zaproszenia (Wzór umowy).
Interne KennungDOM-WZP-IV.271.175.2024
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen, 50232110 Betriebsbereitmachung von öffentlichen Beleuchtungsanlagen