See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą aparatów, asortyment - Ilość zadań 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego, odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą aparatów tj.: • Zadanie nr 1: Dostawa odczynników do równowagi kwasowo-zasadowej wraz z dzierżawą 5 sztuk (w tym jeden backup) analizatorów parametrów krytycznych • Zadanie nr 2 - Dostawa odczynników oraz dzierżawa analizatora hematologicznego i dodatkowego analizatora zastępczego/zabezpieczającego (backup) • Zadanie nr 3 - Test immunochromatograficzny (Szybki test kasetkowy) do wykrywania antygenu Giardia lamblia w kale. Test immunochromatograficzny (Szybki test kasetkowy) do wykrywania antygenów Helicobacter Pylori w kale. Test immunochromatograficzny (Szybki test kasetkowy) do wykrywania antygenu wirusa grypy typu Ai B. • Zadanie nr 4 - Test immunochromatograficzny (Szybki test kasetkowy) do wykrywania antygenu Astrovirusa • Zadanie nr 5 - Testy alergologiczne paskowe wraz z dzierżawą aparatu • Zadanie nr 6 - Surowice i płyny do badań immunohematologicznych - metoda manualna • Zadanie nr 7 - Testy alergologiczne paskowe • Zadanie nr 8 - Odczynniki laboratoryjne (barwniki hematologiczne) • Zadanie nr 9 - Podłoża mikrobiologiczne do hodowli prątków gruźlicy • Zadanie nr 10 - Odczynniki i materiały zużywalne do spektometrii kompatybilne z analizatorem Biotyper Maldi Syrius cz. 1 • Zadanie nr 11 Odczynniki i materiały zużywalne do spektrometrii kompatybilne z analizatorem Biotyper Maldi Syrius cz. 2 • Zadanie nr 12 Odczynniki i materiały zużywalne do spektrometrii kompatybilne z analizatorem Biotyper Maldi Syrius cz. 3 • Zadanie nr 13 Dostawa testów do diagnostyki molekularnej i wykrywania mechanizmów oporności typu multiplex PCR kompatybilne z analizatorem typ FilmArray TORCH2 • Zadanie nr 14 Test do wykrywania Mycobacterium tuberculosis complex oraz KPC, NDM, VIM, OXA-48, IMP-1 wraz z dzierżawą aparatu • Zadanie nr 15 Szybki test imunochromatograficzny do wykrywania antygenu Streptococcus pneumoniae w moczu i płynie mózgow-rdzeniowym • Zadanie nr 16 Podłoża do hodowli bakterii i grzybów w warunkach tlenowych i beztlenowych z krwi, żywienia pozajelitowego oraz leków stosowanych w chemioterapii wraz z dzierżawą aparatu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 2 SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 487234-2025
Interne Kennung: ZP-1415-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Dostawa odczynników do równowagi kwasowo-zasadowej wraz z dzierżawą 5 sztuk (w tym jeden backup) analizatorów parametrów krytycznych
Interne Kennung: ZP-1415-2025-zad.1
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Dostawa odczynników oraz dzierżawa analizatora hematologicznego i dodatkowego analizatora zastępczego/zabezpieczającego (backup)
Interne Kennung: ZP-1415-2025-zad.2
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Test immunochromatograficzny (Szybki test kasetkowy) do wykrywania antygenu Astrovirusa
Interne Kennung: ZP-1415-2025-zad.4
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Testy alergologiczne paskowe wraz z dzierżawą aparatu
Interne Kennung: ZP-1415-2025-zad.5
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Surowice i płyny do badań immunohematologicznych - metoda manualna
Interne Kennung: ZP-1415-2025-zad.6
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Testy alergologiczne paskowe
Interne Kennung: ZP-1415-2025-zad.7
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Odczynniki laboratoryjne (barwniki hematologiczne)
Interne Kennung: ZP-1415-2025-zad.8
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Odczynniki i materiały zużywalne do spektrometrii kompatybilne z analizatorem Biotyper Maldi Syrius cz. 2
Interne Kennung: ZP-1415-2025-zad.11
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Odczynniki i materiały zużywalne do spektrometrii kompatybilne z analizatorem Biotyper Maldi Syrius cz. 3
Interne Kennung: ZP-1415-2025-za.12
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Szybki test imunochromatograficzny do wykrywania antygenu Streptococcus pneumoniae w moczu i płynie mózgow-rdzeniowym
Interne Kennung: ZP-1415-2025-zad.15