2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zarządzanie samorządową, artystyczną instytucją kultury pod nazwą: „Warszawska Opera Kameralna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zarządzanie samorządową, artystyczną instytucją kultury pod nazwą: „Warszawska Opera Kameralna". W ramach zamówienia Zarządca zobowiązany będzie do wykonania usługi polegającej na strategicznym i bieżącym zarządzaniu instytucją, realizowanym w sposób ciągły i nieprzerwany, w okresie przewidzianym w zamówieniu
Interne Kennung: OR-D-III.272.148.2025.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92320000 Betrieb von kulturellen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zarządzanie samorządową, artystyczną instytucją kultury pod nazwą: „Warszawska Opera Kameralna"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zarządzanie samorządową, artystyczną instytucją kultury pod nazwą: „Warszawska Opera Kameralna", zwanej dalej: „Operą”. W ramach zamówienia Zarządca zobowiązany będzie do wykonania usługi polegającej na strategicznym i bieżącym zarządzaniu instytucją, realizowanym w sposób ciągły i nieprzerwany, w okresie przewidzianym w zamówieniu. Strona postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1239002