845911-2025 - Ergebnis
Polen – Übungssimulatoren – 96.2025 Dostawa trenażerów na potrzeby Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Filia w Wałbrzychu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel96.2025 Dostawa trenażerów na potrzeby Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Filia w Wałbrzychu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa trenażerów na potrzeby Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Filia w Wałbrzychu. 2. Przedmiot zamówienia podzielono na 6 części, osobno ocenianych, tj.: Część 1: Trenażery do nauki pomiaru ciśnienia Dostawa 4 zestawów trenażerów do nauki pomiaru ciśnienia z aplikacją ewaluacyjną wraz z tabletem. Część 2: Trenażery do nauki samobadania piersi – 4 szt. Część 3: Trenażery do nauki osłuchiwania klatki piersiowej – pediatryczny – 2 szt. Część 4: Trenażery do nauki osłuchiwania klatki piersiowej – dorosły – 2 szt. Część 5: Trenażery do nauki badania prostaty per rectum – 4 szt. Część 6: Trenażery do nauki palpacyjnego badania brzucha Dostawa 4 zestawów trenażerów do palpacyjnego badania brzucha z komputerem sterującym oraz skrzynią do transportu i przechowywania. 3. Zamówienie realizowane będzie ze środków Krajowego Planu Odbudowy w ramach projektu pt. „Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu” nr KPOD.07.05-IP.10-0022/24 4. Miejscem dostawy jest Filia w Wałbrzychu Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych, w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00. 5. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1-6 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung653314-2025
Interne KennungAZP.260.96.2025.PN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznaczył termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Prawa zamówień publicznych, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Trenażery do nauki pomiaru ciśnienia
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia części 1 jest dostawa 4 zestawów trenażerów do nauki pomiaru ciśnienia z aplikacją ewaluacyjną wraz z tabletem. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 1 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4.1 do SWZ).
Interne KennungAZP.260.96.2025.PN część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Trenażery do nauki samobadania piersi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia części 2 są trenażery do nauki samobadania piersi – 4 szt.. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 2 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4.1 do SWZ).
Interne KennungAZP.260.96.2025.PN część 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3: Trenażery do nauki osłuchiwania klatki piersiowej - pediatryczne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia części 3 są trenażery do nauki osłuchiwania klatki piersiowej – pediatryczny – 2 szt. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4.2 do SWZ).
Interne KennungAZP.260.96.2025.PN część 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4: Trenażery do nauki osłuchiwania klatki piersiowej - dorosły
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia części 4 są trenażery do nauki osłuchiwania klatki piersiowej – dorosły – 2 szt. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 4 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4.2 do SWZ).
Interne KennungAZP.260.96.2025.PN część 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5: Trenażery do nauki badania prostaty per rectum
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia części 5 są trenażery do nauki badania prostaty per rectum – 4 szt. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 5 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4.1 do SWZ).
Interne KennungAZP.260.96.2025.PN część 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6: Trenażery do nauki palpacyjnego badania brzucha
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia części 6 jest dostawa 4 zestawów trenażerów do palpacyjnego badania brzucha z komputerem sterującym oraz skrzynią do transportu i przechowywania. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Arkuszu informacji technicznej (załącznik nr 2 część 6 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane urządzenia spełniały wymogi zawarte w Arkuszu informacji technicznej. Szczegółowe warunki i zasady realizacji umowy określa Wzór umowy (załącznik nr 4.1 do SWZ).
Interne KennungAZP.260.96.2025.PN część 6