See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het implementeren van een SaaS-oplossing voor het digitaliseren en optimaliseren van de uitvoering van klinische studies op de dienst geneesmiddelenonderzoek
Beschreibung: Onderliggende opdracht betreft het opzetten van een raamovereenkomst met volgende doelstelling: • Een SaaS-oplossing voor het digitaliseren en monitoren vanop afstand van de rapportage van geneesmiddelenonderzoek, met name een zo groot mogelijke (idealiter volledige) gedigitaliseerde workflow met focus op fase 1 geneesmiddelenonderzoek binnen het UZ Gent. Voor meer informatie, zie opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: PPP0UJ-3960/5547/MPMO/AVE/SSI/D34240158
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MPMO/AVE/SSI/D34240158_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De inschrijver voorziet een bidirectionele koppeling met het LIS systeem (staalverwerking). Het UZ Gent gebruikt Clinisys GLIMS.) Vereiste opties (De inschrijver omschrijft het migratietraject van de bestaande proefpersonendatabank naar zijn eSource oplossing. Aan de hand van de meegeleverde databankstructuur geeft de inschrijver op welke data en acties hiervoor nodig zijn. De inschrijver wordt gevraagd een migratieplan aan te leveren. De inschrijver wordt gevraagd een gedetailleerd plan van aanpak met de verwachte doorlooptijd en de bijhorende kostprijs (in mandagen en in budget) te detailleren. De inschrijver geeft aan of het haalbaar is dat de migratie intern door een UZ-medewerker wordt uitgevoerd.)