See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby BHP dla RZGW w Bydgoszczy i jednostek podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych na potrzeby BHP dla RZGW w Bydgoszczy i jednostek podległych, przy czym dostawy obejmują dwie jednostki organizacyjne: Zarząd Zlewni w Inowrocławiu, ul. Królowej Jadwigi 20, 88-100 Inowrocław; Zarząd Zlewni w Pile, ul. Motylewska 7, 64-920 Piła. Zamówienie składa się z następujących części: Część I: Woda dla pracowników Część II: Herbata dla pracowników Część III: Posiłki regeneracyjne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 676392-2025
Interne Kennung: D.ROZ.2710.39.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15894200 Fertigmahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Woda dla pracowników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody dla pracowników RZGW w Bydgoszczy i jednostek podległych, przy czym dostawy obejmują dwie jednostki organizacyjne: 1) Zarząd Zlewni w Inowrocławiu, ul. Królowej Jadwigi 20, 88-100 Inowrocław; 2) Zarząd Zlewni w Pile, ul. Motylewska 7, 64-920 Piła.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
Los: LOT-0002
Titel: Herbata dla pracowników
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa herbaty dla pracowników RZGW w Bydgoszczy i jednostek podległych, przy czym dostawy obejmują dwie jednostki organizacyjne: 1) Zarząd Zlewni w Inowrocławiu, ul. Królowej Jadwigi 20, 88-100 Inowrocław; 2) Zarząd Zlewni w Pile, ul. Motylewska 7, 64-920 Piła.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Los: LOT-0003
Titel: Posiłki regeneracyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa posiłków gotowych dla pracowników RZGW w Bydgoszczy i jednostek podległych, przy czym dostawy obejmują dwie jednostki organizacyjne: 1) Zarząd Zlewni w Inowrocławiu, ul. Królowej Jadwigi 20, 88-100 Inowrocław; 2) Zarząd Zlewni w Pile, ul. Motylewska 7, 64-920 Piła.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 15894200 Fertigmahlzeiten