2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten
Beschreibung: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Noord-Beveland, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de Accountantsdiensten aan te besteden. De dienstverlener wordt hierna aangeduid als (potentiële) inschrijver of opdrachtnemer. 0
Interne Kennung: K011860
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung