2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servisní služby IS Fleetware II
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování servisních služeb informačního systému Systém sledování a Evidence vozidel Fleetware. Poskytování služeb bude obsahovat zajištění provozuschopnosti IS v rozsahu dle Smlouvy o poskytování servisních služeb. Zajištěním poskytování servisních služeb IS Systém sledování a evidence vozidel Fleetware bude zajištěna registrace a přenos informací o vozidlech zadavatele na zdravotnické operační středisko a jejich zpracování v navazujících zdravotnických IS, zpracování a vyhodnocení v rámci správy vozového parku, evidence jízd v knihách jízd a evidence dalších potřebných provozních parametrů, např. opravy, škodní události a zajištění servisu rozšířených funkcí NIS IZS, školící/záložní ZOS atd. Poskytování těchto služeb v nepřetržitém provozu je nutné pro zajištění poskytování přednemocniční neodkladné péče na území Ústeckého kraje a to především v odpovídající kvalitě a v potřebném rozsahu. V rámci servisních služeb musí být zajištěna registrace a přenos informací o vozidlech ZZSÚK na ZOS a jejich zpracování v navazujících zdravotnických IS, zpracování a vyhodnocení v rámci správy vozového parku, evidence jízd v knihách jízd a evidence dalších potřebných provozních parametrů, např. opravy, škodní události atd.
Interne Kennung: VZ-33517/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79714100 Dienstleistungen in Verbindung mit Suchsystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Jednotková cena může být navýšena pouze na základě písemného dodatku k Servisní smlouvě, pokud dojde v průběhu poskytování dodávek a služeb: - ke změně daňových předpisů upravujících DPH; - k překročení roční míry inflace vyjádřené přírůstkem průměrného indexu spotřebitelských cen Českým statistickým úřadem pro uplynulý kalendářní rok. V tomto případě bude Poskytovatel oprávněn požadovat navýšení smluvních cen (jednotkových i ceníkových) o odpovídající procento inflace za předmětné období. Záměr uplatnění tohoto zvýšení je poskytovatel povinen objednateli oznámit vždy do 31. 1. příslušného roku, jinak toto právo zaniká; - k překročení roční míry deflace vyjádřené úbytkem průměrného indexu spotřebitelských cen Českým statistickým úřadem pro uplynulý kalendářní rok. V tomto případě bude Objednatel oprávněn požadovat snížení smluvních cen (jednotkových i ceníkových) o odpovídající procento deflace za předmětné období. Záměr uplatnění tohoto snížení je objednatel povinen poskytovateli oznámit vždy do 31. 1. příslušného roku, jinak toto právo zaniká.