84595-2026 - Wettbewerb
Polen – Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke – „Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia na potrzeby przeprowadzenia kursów zawodowych – hydraulik i spawacz w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia na potrzeby przeprowadzenia kursów zawodowych – hydraulik i spawacz w jednostkach penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu oraz wyposażenia, wraz z usługą montażu (jeżeli dotyczy) oraz instruktażu prawidłowego użytkowania (jeżeli dotyczy), opisanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Zamówienie realizowane jest na potrzeby doposażenia jednostek penitencjarnych podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Koszalinie, w celu prawidłowej realizacji kursów zawodowych: • hydraulik, • spawacz, w ramach projektu pn. „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa sprzętu i wyposażenia wraz z usługą montażu i instruktażu na potrzeby kursu spawacz,
Beschreibung2. Część 1 – dostawa sprzętu i wyposażenia wraz z usługą montażu i instruktażu na potrzeby kursu spawacz, realizowana dla: o Zadanie 1 – Zakład Karny w Czarnem, o Zadanie 2 – Oddział Zewnętrzny w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie. Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: • 42660000-0 - Narzędzia do lutowania, spawania i cięcia • 42662000-8 - spawarki elektryczne • 42662300-0 – spawarki MIG/MAG • 42662400-1 – spawarki TIG • 43810000-4 – sprzęt warsztatowy • 51611100-3 – Usługi instalowania sprzętu • 39162200-7 – Pomoc dydaktyczna • 42900000-5 – Różne maszyny specjalnego zastosowania
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak opcji
LosLOT-0002
Titeldostawa sprzętu i wyposażenia wraz z usługą instruktażu na potrzeby kursu hydraulik,
Beschreibung3. Część 2 – dostawa sprzętu i wyposażenia wraz z usługą instruktażu na potrzeby kursu hydraulik, realizowana dla: o Zadanie 1 – Oddział Zewnętrzny w Koszalinie Aresztu Śledczego w Koszalinie, o Zadanie 2 – Zakład Karny w Czarnem, o Zadanie 3 – Oddział Zewnętrzny w Stargardzie Aresztu Śledczego w Szczecinie, o Zadanie 4 – Zakład Karny w Gorzowie Wielkopolskim, o Zadanie 5 – Zakład Karny w Nowogardzie. Kategoria przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień CPV: • 42900000-5 - Różne maszyny specjalnego zastosowania • 44510000-8 - Narzędzia • 44512000-2 - Różne narzędzia ręczne • 44514000-6 - Klucze, szczypce i narzędzia hydrauliczne • 43832000-3 - Sprzęt hydrauliczny • 51611100-3 - Usługi instalowania sprzętu • 39162200-7 - Pomoc dydaktyczna