2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa traktorów koszących wraz z osprzętem do koszenia oraz innych prac wykonywanych na obiektach ZZ w Opolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego: traktorów koszących wraz z osprzętem. Traktory i osprzęt będące przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe nie posiadające wad fizycznych i prawnych, nie mogą mieć do nich praw osoby trzecie, ani być przedmiotem jakiegokolwiek postępowania i zabezpieczenia.
Vorherige Bekanntmachung: 681511-2025
Interne Kennung: C.ROZ.2710.142.2025.MB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16800000 Teile für land- und forstwirtschaftliche Maschinen, 16520000 Entladewagen für die Landwirtschaft, 43313100 Schneepflüge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.