2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky vozidel v policejním provedení s rámem - část B pro dopravní policii
Beschreibung: Zadávací řízení je rozdělené na dvě části, z nichž každá je zadávaná jako samostatné zadávací řízení se samostatným systémovým číslem v NEN a ve Věstníku veřejných zakázek. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody části B budou průběžné dodávky osobních automobilů v policejním provedení s rámem určených pro dopravní policii. V části B je předpokládaný počet cca 300 ks vozidel s rámem. Předpokládaná hodnota části B činí 371 900 826,45 Kč bez DPH. Blíže bude uvedeno v ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 647469-2023
Interne Kennung: MV-102243/VZ-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadávací řízení je rozdělené na dvě části, z nichž každá je zadávaná jako samostatné zadávací řízení se samostatným systémovým číslem v NEN a ve Věstníku veřejných zakázek. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody části B budou průběžné dodávky osobních automobilů v policejním provedení s rámem určených pro dopravní policii. V části B je předpokládaný počet cca 300 ks vozidel s rámem. Předpokládaná hodnota části B činí 371 900 826,45 Kč bez DPH. Blíže bude uvedeno v ZD.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Blíže viz ZD.