See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2024-0039 - SOK Groen 2024
Beschreibung: In 2024 heeft het Ingenieursbureau van de Gemeente Amsterdam (IB) te maken met een overschot aan opdrachten, dat de capaciteit van het eigen personeel overstijgt. Dit geldt in het bijzonder voor het vakgebied van groene expertise. Groen expertise omvat hierbij het vermogen om op alle gebieden binnen Groen te adviseren en producten te leveren. De toenemende bebouwingsdichtheid, gecombineerd met klimaatverandering en uitputting van grondstoffen, vormen integrale onderdelen van de uitvoeringsstrategieën binnen de Gemeente Amsterdam. De voortdurende inspanning is gericht op het verhogen van de kwaliteit van het werk en het reduceren van faalkosten door het gezamenlijk gebruik van data en tools zoals Bouw Informatie Management (BIM) en Geografische Informatie Systemen (GIS). De Opdrachtgever is ervan overtuigd dat echte vooruitgang in innovatie op de genoemde gebieden voortkomt uit samenwerking met deskundige partners. Samengevat zoekt het Ingenieursbureau van de Gemeente Amsterdam een partner die zich committeert aan kennisdeling en zich voor langere tijd inzet voor de Amsterdamse opgave. Deze samenwerking dient te resulteren in minder faalkosten en een hogere kwaliteit van het werk. In dit kader is een Raamcontract voor adviesdiensten op groengebied opgesteld, dat de Samenwerkingspartner uitdaagt om bij te dragen aan kennisverspreiding en de ontwikkeling van nieuwe inzichten en producten.
Interne Kennung: AI 2024-0039
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000