2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego - 2 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w 2 częściach: Część 1 – Sprzęt komputerowy: 1) komputery 20 szt. 2) monitory 20 szt. 3) serwery 1 szt. 4) przełącznik sieciowy 1 szt. Część 2 – Drukarki wraz ze świadczeniem usługi zarządzania drukiem rozliczanej w modelu „per klik” 1) drukarka monochromatyczna A4 -14 szt. 2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do: a) dostarczenia przedmiotu umowy wraz z wymaganymi w SWZ dokumentami do siedziby Zamawiającego, b) montażu przedmiotu umowy we wskazanym przez Zamawiającego miejscu, c) instalacji i uruchomienia przedmiotu umowy oraz potwierdzenia sprawności dostarczonych sprzętów, d) przeprowadzenia instruktażu personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i racjonalnej eksploatacji dostarczonego sprzętu, e) dostarczenia wraz z przedmiotem umowy instrukcji obsługi w języku polskim w wersji elektronicznej i papierowej, kart gwarancyjnych, dokumentacji technicznej niezbędnej do prawidłowej eksploatacji sprzętu, zasad świadczenia usług przez autoryzowany serwis w okresie pogwarancyjnym, wykazu materiałów zużywalnych wykorzystywanych w bieżącej eksploatacji przedmiotu umowy, pozostałej dokumentacji wymaganej prawem, realizacji pozostałych warunków określonych w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 719765-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 1 ustawy Pzp, termin składania ofert nie może być krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, tym nie mniej, zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp, Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. W ocenie Zamawiającego, będącej wynikiem wnikliwej analizy całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, w istocie zachodzi pilna potrzeba udzielenia tego zamówienia, przy czym skrócenie terminu składnia ofert w odnośnym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego jest całkowicie uzasadnione. Tym samym, za spełnione należy uznać przesłanki, od których zależy możliwość skorzystania z uprawnienia do skrócenia terminu składania ofert w przetargu nieograniczonym na wykonanie ww. zadania. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności wydatkowania przyznanych środków finansowych i zapobieżenia ich przepadnięciu. Ze względu na charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez Wykonawców oferty nie powinno być czasochłonne wobec czego skrócenie terminu na składanie ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania. Skrócenie terminu składania ofert nie pozbawia Wykonawców możliwości udziału w tym postępowaniu. Każdy z Wykonawców, bowiem jako profesjonalny podmiot w obrocie prawno-gospodarczym, obiektywnie rzecz biorąc, jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zadania w sytuacji , gdy termin składania ofert będzie nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Reasumując, należy stwierdzić, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 - Sprzęt komputerowy
Beschreibung: Część 1 – Sprzęt komputerowy: 1) komputery 20 szt. 2) monitory 20 szt. 3) serwery 1 szt. 4) przełącznik sieciowy 1 szt.
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 - Drukarki wraz ze świadczeniem usługi zarządzania drukiem
Beschreibung: Część 2 – Drukarki wraz ze świadczeniem usługi zarządzania drukiem rozliczanej w modelu „per klik” 1) drukarka monochromatyczna A4 -14 szt.
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung