See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa napoi bezalkoholowych gazowanych i niegazowanych wraz z ich reklamą i promocją z zapewnieniem preferencyjności na obiektach P.G.K Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest udzielenie zamówienia na sukcesywne dostawy napoi bezalkoholowych gazowanych i niegazowanych od wybranego w niniejszym postępowaniu producenta, a także reklama i promocja tychże napoi oraz marki producenta z zapewnieniem preferencyjności na obiektach P.G.K. Term Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie. 1.1 Restauracja na basenach; 2. Maksymalna wartość zakupów napoi gazowanych i niegazowanych w okresie obowiązywania umowy –wyniesie 1.280.000,00 PLN netto. 3. Napoje bezalkoholowe, o których mowa powyżej obejmują w szczególności: - wody mineralne gazowane w opakowaniach: szklanych 0,33 l i plastikowych 0,5l; - inne napoje gazowane w opakowaniach: szklanych 0,2 l i plastikowych 0,5l; - wody mineralne niegazowane w opakowaniach: szklanych 0,33l i plastikowych 0,5l; - inne napoje niegazowane w opakowaniach: szklanych 0,2l i plastikowych 0,5l; - soki z świeżych owoców w opakowaniach: szklanych 0,2l, plastikowych 0,33l oraz w opakowaniach 1l; - koncentraty napojów gazowanych do nalewaków w pojemnikach: 5l i 20l; - napoje typu izotoniki w opakowaniach 0,25l; - napoje adrenaliny w opakowaniach 0,5l. 4. Nie dopuszcza się składania ofert, które nie obejmują wszystkich pozycji wymienionych w formularzu cenowym. 5. Wykonawca zobowiązuje się przekazać Zamawiającemu jednorazowe wynagrodzenie z tytułu reklamy i promocji napoi bezalkoholowych gazowanych i niegazowanych wybranego producenta na obiektach P.G.K. Term Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie, którego wysokość zadeklarowana będzie w ofercie, płatne w dwóch transzach: I transza w wysokości minimum 75% zaoferowanego wynagrodzenia za reklamę i promocję płatna w terminie 30 dni od podpisania umowy, na podstawie faktury wystawionej przez Zamawiającego w ciągu 7 dni od podpisania umowy. 6. - II transza w wysokości 25% zaoferowanego wynagrodzenia za reklamę i promocję, płatna do końca I kwartału 2026 r., na podstawie faktury wystawionej przez Zamawiającego. Zamawiający zobowiązany będzie do wystawienia faktury VAT na powyższą płatność w terminie 7 dni. 7. - Wynagrodzenie Zamawiającego tytułu reklamy i promocji napoi bezalkoholowych gazowanych i niegazowanych jednego wybranego producenta na obiektach P.G.K. Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie w wysokości ….... % wartości netto zakupionego towaru, płatne raz na kwartał, na podstawie wystawionej przez Zamawiającego faktury.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: pilna potrzeba dokonania zakupów i dostaw
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa napoi bezalkoholowych gazowanych i niegazowanych wraz z ich reklamą i promocją z zapewnieniem preferencyjności na obiektach P.G.K Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie”
Interne Kennung: PGK.ZP.271.6D.2025 M.Ł