2. Verfahren
Verfahren
Titel: BIEŻĄCE UTRZYMANIE ZIELENI W PASACH DROGOWYCH Zadanie: koszenie terenów zielonych, pielęgnacja żywopłotów i grabienie liści w latach 2026-2027.
Interne Kennung: ZDM-ZPU.26.19.2025 JL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77342000 Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rejon A: Drogowa Trasa Średnicowa (DTŚ)
Beschreibung: 2.1.1. Koszenie ekstensywne. Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 239.527 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235089 2.1.2. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie to jest 47.906 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Rejon B: Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego (DK88), Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE)
Beschreibung: 2.2.1. Koszenie intensywne. Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 23.414 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235093 2.2.2. Koszenie ekstensywne. Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 327.462 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235096 2.2.3. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie to jest 70.176 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.2.4. Grabienie liści. Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 9.994 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235124
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Rejon C: Dz. Czechowice, Dz. Łabędy
Beschreibung: 2.3.1. Koszenie średnio intensywne. Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 187.148 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235127 2.3.2. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie to jest 37.430 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.3.3. Grabienie liści. Grabieniem liści objęte są tereny o łącznej powierzchni 37.732 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235140 2.3.4. Pielęgnacja żywopłotów. Pielęgnacją żywopłotów objęte są ich ciągi o łącznej długości 1.314 mb. Na obszarze objętym zamówieniem znajdują się żywopłoty z różnych gatunków krzewów, charakteryzujące się zróżnicowaną wysokością i szerokością, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235143
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Rejon D: Dz. Brzezinka, Dz. Stare Gliwice, Dz. Wojska Polskiego
Beschreibung: 2.4.1. Koszenie średnio intensywne Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 184.001 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235146 2.4.2. Koszenie ekstensywne Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 33.645 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235149 2.4.3. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie (bez łąk kwietnych) to jest 43.530 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.4.4. Koszenie łąki kwietnej: Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 27.605 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235152 2.4.5. Grabienie liści. Grabieniem liści objęte są tereny o łącznej powierzchni 43.164 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235155 2.4.6. Pielęgnacja żywopłotów. Pielęgnacją żywopłotów objęte są ich ciągi o łącznej długości 1.566 mb. Na obszarze objętym zamówieniem znajdują się żywopłoty z różnych gatunków krzewów, charakteryzujące się zróżnicowaną wysokością i szerokością, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235158
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Rejon E: Dz. Ostropa, Dz. Wilcze Gardło, Dz. Wójtowa Wieś
Beschreibung: 2.5.1. Koszenie średnio intensywne Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 138.761 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235161 2.5.2. Koszenie ekstensywne Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 48.041 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235167 2.5.3. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie to jest 37.360 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.5.4. Grabienie liści. Grabieniem liści objęte są tereny o łącznej powierzchni 38.174 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235170 2.5.5. Pielęgnacja żywopłotów. Pielęgnacją żywopłotów objęte są ich ciągi o łącznej długości 809 mb. Na obszarze objętym zamówieniem znajdują się żywopłoty z różnych gatunków krzewów, charakteryzujące się zróżnicowaną wysokością i szerokością, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235173
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Rejon F: Centrum
Beschreibung: 2.6.1. Koszenie intensywne Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 72.953 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235176 2.6.2. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie to jest 14.590 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.6.3. Grabienie liści. Grabieniem liści objęte są tereny o łącznej powierzchni 55.324 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235179 2.6.4. Pielęgnacja żywopłotów. Pielęgnacją żywopłotów objęte są ich ciągi o łącznej długości 2.190 mb. Na obszarze objętym zamówieniem znajdują się żywopłoty z różnych gatunków krzewów, charakteryzujące się zróżnicowaną wysokością i szerokością, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235182
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Rejon G: Dz. Bojków
Beschreibung: 2.7.1. Koszenie średnio intensywne Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 148.740 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235185 2.7.2. Koszenie ekstensywne Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 30.837 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235210 2.7.3. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie to jest 35.916 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.7.4. Grabienie liści. Grabieniem liści objęte są tereny o łącznej powierzchni 1.264 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235217
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Rejon H: Dz. Sikornik, Dz. Trynek, Dz. Politechnika
Beschreibung: 2.8.1. Koszenie średnio intensywne Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 206.041 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235220 2.8.2. Koszenie ekstensywne Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 43.749 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235224 2.8.3. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie to jest 49.958 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.8.4. Grabienie liści. Grabieniem liści objęte są tereny o łącznej powierzchni 75.842 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235227 2.8.5. Pielęgnacja żywopłotów. Pielęgnacją żywopłotów objęte są ich ciągi o łącznej długości 5.363 mb. Na obszarze objętym zamówieniem znajdują się żywopłoty z różnych gatunków krzewów, charakteryzujące się zróżnicowaną wysokością i szerokością, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235230
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Rejon I: Dz. Ligota Zabrska, Dz. Sośnica
Beschreibung: 2.9.1. Koszenie średnio intensywne Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 167.132 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235234 2.9.2. Koszenie ekstensywne Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 29.106 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235237 2.9.3. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie to jest 39.248 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.9.4. Grabienie liści. Grabieniem liści objęte są tereny o łącznej powierzchni 33.098 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235258 2.9.5. Pielęgnacja żywopłotów. Pielęgnacją żywopłotów objęte są ich ciągi o łącznej długości 1.011 mb. Na obszarze objętym zamówieniem znajdują się żywopłoty z różnych gatunków krzewów, charakteryzujące się zróżnicowaną wysokością i szerokością, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235266
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Rejon J: Dz. Baildona, Dz. Zatorze, Dz. Żerniki
Beschreibung: 2.10.1. Koszenie średnio intensywne Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 150.703 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235273 2.10.2. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie to jest 30.140 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.10.3. Grabienie liści. Grabieniem liści objęte są tereny o łącznej powierzchni 46.455 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235277 2.10.4. Pielęgnacja żywopłotów. Pielęgnacją żywopłotów objęte są ich ciągi o łącznej długości 3.137 mb. Na obszarze objętym zamówieniem znajdują się żywopłoty z różnych gatunków krzewów, charakteryzujące się zróżnicowaną wysokością i szerokością, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235286
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Rejon K: Dz. Szobiszowice, Dz. Kopernika, Dz. Obrońców Pokoju
Beschreibung: 2.11.1. Koszenie średnio intensywne Koszeniem objęte są tereny zielone o powierzchni 181.684 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235291 2.11.2. Koszenie ekstensywne Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 3.609 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235306 2.11.3. Koszenie dodatkowe Zakres koszenia obejmuje w każdym roku 20% łącznej powierzchni objętych koszeniem w rejonie (bez łąk kwietnych) to jest 37.058 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Nie przewiduje się krotności, powyższa ilość to łączna powierzchnia dodatkowego koszenia jaką Zamawiający może zlecić w trakcie trwania umowy. 2.11.4. Koszenie łąki kwietnej: Zakres koszenia obejmuje tereny zielone o łącznej powierzchni 1.300 m², mierzonej w rzucie płaskim. Na obszarze objętym zamówieniem występują zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o zróżnicowanym nachyleniu oraz rowy, co Wykonawca powinien uwzględnić przy kalkulacji oferty. Krotność wykonywanych prac została określona w „Ramowym harmonogramie prac” oraz w „Formularzu cenowym”. Szczegółowy zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod adresem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235317 2.11.5. Grabienie liści. Grabieniem liści objęte są tereny o łącznej powierzchni 45.813 m2, mierzonej jako rzut płaski. W terenie znajdują się zarówno tereny płaskie, jak i skarpy o różnym nachyleniu oraz rowy, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Krotność została określona w „Ramowym harmonogramie prac”. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235311 2.11.6. Pielęgnacja żywopłotów. Pielęgnacją żywopłotów objęte są ich ciągi o łącznej długości 3.571 mb. Na obszarze objętym zamówieniem znajdują się żywopłoty z różnych gatunków krzewów, charakteryzujące się zróżnicowaną wysokością i szerokością, co wykonawca powinien uwzględnić przy szacowaniu oferty. Zakres terenów objętych pracami dostępny jest online pod linkiem: https://geoportal.gliwice.eu/gpt4/?permalink=112235314
Interne Kennung: Zadanie nr 11