See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Adaptacja i modernizację miejsc instalacji chromatograficznych urządzeń do ciągłego, bezobsługowego pomiaru zawartości THT w gazie ziemnym ANAT-M wraz z dostawą szaf kontenerowych oraz modułów interfejsu komunikacyjnego – 6 zadań
Beschreibung: Adaptacja i modernizację miejsc instalacji chromatograficznych urządzeń do ciągłego, bezobsługowego pomiaru zawartości THT w gazie ziemnym ANAT-M wraz z dostawą szaf kontenerowych oraz modułów interfejsu komunikacyjnego – 6 zadań
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1 – siedemnastu (17) sztuk usług wraz z dostawą siedemnastu (17) sztuk szaf kontenerowych i siedemnastu (17) sztuk modułów wymienionych powyżej
Beschreibung: zadanie nr 1 – siedemnastu (17) sztuk usług wraz z dostawą siedemnastu (17) sztuk szaf kontenerowych i siedemnastu (17) sztuk modułów wymienionych powyżej