846219-2025 - Ergebnis
Belgien – Bau von historischen Monumenten oder Gedächtnismalen – Renovatie kruiskoutermolen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRenovatie kruiskoutermolen
BeschreibungHieronder een samenvatting van de belangrijkste werkzaamheden: - het ophogen van de kruisplaten aan één kant om de kromming van de staak te compenseren. - hierna het aanbrengen van een schuine ring op de zetel om het weer horizontaal te stellen. - het vermaken van de brasem om de gekantelde steenbalk te compenseren. - het omhoog vijzelen van het kot om bovengenoemde werkzaamheden te kunnen uitvoeren. - diverse herstelwerkzaamheden aan het staartwerk inclusief reparaties aan treden, de leuning, een hangboom en de slof. - het aanbrengen van een kraag rondom de as als waterkering en het vermaken van de maneberd. - het nalopen van het gangwerk en het hekwerk. - herstelwerkzaamheden aan de stormketting. - het behandelen van uitwendige schuine en liggende houten onderdelen met lijnolie. ADRES MOLEN: Schoolstraat (tegenover nr. 11) 9420 Erpe-Mere België N: 50°54'48.9" E: 3°58'19.0" Monument ID: 174118
Interne KennungPPP06J-491/5192/25/2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212314 Bau von historischen Monumenten oder Gedächtnismalen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung25/2025_1