2. Verfahren
Verfahren
Titel: 50_2025 Dostawa urządzeń medycznych, w tym diagnostycznych celem realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 /2026, dla potrzeb SP ZOZ MSWiA w Poznaniu(Aparat RTG ramię C)
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest dostawa Aparatów RTG ramię C I, II – urządzeń medycznych, w tym diagnostycznych celem realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 /2026, dla potrzeb SP ZOZ MSWiA w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego. Przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy, gotowy do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji, dostarczony na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy wraz z dokumentacją w języku polskim. Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym oraz Załączniku nr 2A – Opisie Przedmiotu Zamówienia. Rok produkcji danej aparatury, urządzenia medycznego zgodny z rokiem dostawy Termin udzielonej gwarancji i rękojmi przez Wykonawcę: 60 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru końcowego bez uwag. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie bieżącej obsługi, konserwacji i eksploatacji zaoferowanego sprzętu. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. Zamawiający wymaga dostarczenia w ramach zamówienia fabrycznie nowych urządzeń stosowanych w środowisku medycznym. Nie dopuszcza się oferowania urządzeń używanych, rekondycjonowanych oraz demonstracyjnych. Urządzenia muszą być wolne od wszelkich wad fizycznych (konstrukcyjnych), prawnych. Zaoferowana aparatura musi posiadać wymagane świadectwa i certyfikaty oraz oznakowanie przewidziane zapisami Ustawy o Wyrobach Medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski tj. certyfikat CE i deklarację zgodności zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych lub równoważne wynikające z rodzaju oraz przeznaczenia. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą: ulotki lub katalogi lub opisy przedmiotu zamówienia, dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi w języku polskim potwierdzające wymagane parametry zamawianego urządzenia medycznego lub oświadczenie producenta (jeśli oryginalna dokumentacja jest w innym języku niż polski, to Wykonawca dostarczy wraz z oryginałem tłumaczenie na język polski); Certyfikat – deklaracja zgodności CE dla zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 781759-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust.2 pkt. 2 Ustawy PZP Z uwagi na pilną okoliczność dotyczącą realizacji zadania w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025/2026,z którego Szpital uzyska finansowanie na realizację wnioskowanych dostaw, a które muszą być rozliczone do końca grudnia 2025 roku. W związku z powyższym, Zamawiający jest zmuszony przeprowadzić postępowanie przetargowe w trybie pilnym, powołując się na wskazany powyżej zapis tj. art. 138 ust.2 pkt. 2 Ustawy PZP, aby móc zrealizować w terminie wszystkie nałożone zadania, wyznaczone przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu, w ramach realizacji postanowień konkursowych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparat RTG ramię C I
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest dostawa Aparatów RTG ramię C I – urządzeń medycznych, w tym diagnostycznych celem realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 /2026, dla potrzeb SP ZOZ MSWiA w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego. Przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy, gotowy do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji, dostarczony na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy wraz z dokumentacją w języku polskim. Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym oraz Załączniku nr 2A – Opisie Przedmiotu Zamówienia. Rok produkcji danej aparatury, urządzenia medycznego zgodny z rokiem dostawy Termin udzielonej gwarancji i rękojmi przez Wykonawcę: 60 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru końcowego bez uwag. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie bieżącej obsługi, konserwacji i eksploatacji zaoferowanego sprzętu. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. Zamawiający wymaga dostarczenia w ramach zamówienia fabrycznie nowych urządzeń stosowanych w środowisku medycznym. Nie dopuszcza się oferowania urządzeń używanych, rekondycjonowanych oraz demonstracyjnych. Urządzenia muszą być wolne od wszelkich wad fizycznych (konstrukcyjnych), prawnych. Zaoferowana aparatura musi posiadać wymagane świadectwa i certyfikaty oraz oznakowanie przewidziane zapisami Ustawy o Wyrobach Medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski tj. certyfikat CE i deklarację zgodności zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych lub równoważne wynikające z rodzaju oraz przeznaczenia. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą: ulotki lub katalogi lub opisy przedmiotu zamówienia, dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi w języku polskim potwierdzające wymagane parametry zamawianego urządzenia medycznego lub oświadczenie producenta (jeśli oryginalna dokumentacja jest w innym języku niż polski, to Wykonawca dostarczy wraz z oryginałem tłumaczenie na język polski); Certyfikat – deklaracja zgodności CE dla zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Aparat RTG ramię C II
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest dostawa Aparatów RTG ramię C II – urządzeń medycznych, w tym diagnostycznych celem realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025 /2026, dla potrzeb SP ZOZ MSWiA w Poznaniu im. prof. Ludwika Bierkowskiego. Przedmiot zamówienia powinien być fabrycznie nowy, gotowy do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji, dostarczony na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy wraz z dokumentacją w języku polskim. Opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilościach i jego wymogach został określony w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym oraz Załączniku nr 2A – Opisie Przedmiotu Zamówienia. Rok produkcji danej aparatury, urządzenia medycznego zgodny z rokiem dostawy Termin udzielonej gwarancji i rękojmi przez Wykonawcę: 60 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru końcowego bez uwag. Przedmiot zamówienia obejmuje również przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie bieżącej obsługi, konserwacji i eksploatacji zaoferowanego sprzętu. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. Zamawiający wymaga dostarczenia w ramach zamówienia fabrycznie nowych urządzeń stosowanych w środowisku medycznym. Nie dopuszcza się oferowania urządzeń używanych, rekondycjonowanych oraz demonstracyjnych. Urządzenia muszą być wolne od wszelkich wad fizycznych (konstrukcyjnych), prawnych. Zaoferowana aparatura musi posiadać wymagane świadectwa i certyfikaty oraz oznakowanie przewidziane zapisami Ustawy o Wyrobach Medycznych świadczące o wymaganym dopuszczeniu do stosowania i obrotu na terenie Polski tj. certyfikat CE i deklarację zgodności zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań zasadniczych oraz procedur oceny zgodności wyrobów medycznych lub równoważne wynikające z rodzaju oraz przeznaczenia. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą: ulotki lub katalogi lub opisy przedmiotu zamówienia, dokumentacje techniczne, instrukcje obsługi w języku polskim potwierdzające wymagane parametry zamawianego urządzenia medycznego lub oświadczenie producenta (jeśli oryginalna dokumentacja jest w innym języku niż polski, to Wykonawca dostarczy wraz z oryginałem tłumaczenie na język polski); Certyfikat – deklaracja zgodności CE dla zaoferowanego przedmiotu zamówienia.