2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky testů na přítomnost omamných a psychotropních látek v těle
Beschreibung: Drogové testování je jedním z kontrolních nástrojů Probační a mediační služby a využívá se zejména v rámci kontroly dodržování přiměřených/výchovných omezení nebo povinností, která uložil soud, příp. státní zástupce. Od 1.1.2022 je Probační a mediační služba k provádění testů oprávněna zákonem č.65/2017 Sb., o ochraně zdraví před účinky návykových látek. V důsledku této činnosti, je nutné uzavřít rámcovou dohodu pro zajištění opakujících se dodávek testů na přítomnost omamných a psychotropních látek v těle – ze slin a z moči a zajištění rozvozu dodávky testů na jednotlivá střediska Probační a mediační služby včetně proškolení zaměstnanců v používání těchto testů.
Interne Kennung: Dodávky testů na přítomnost omamných a psychotropních látek v těle
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Účelem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem bez obnovení soutěže podle § 132 odst. 2 zákona na dobu 48 měsíců nebo do vyčerpání předmětu zakázky – dodáním celkového počtu kusů testů. Zadávací postup není dělený na části
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38544000 Geräte zum Aufspüren von Rauschgift
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pro veřejnou zakázku
Interne Kennung: PMS-SD-001496/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38544000 Geräte zum Aufspüren von Rauschgift
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Rámcová dohoda zaniká vyčerpáním předmětu zakázky – dodáním celkového počtu kusů testů nebo uplynutím doby platnosti rámcové dohody podle toho, která skutečnost nastane dříve.