2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup parciálních trolejbusů pro MHD Teplice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: - úvodní dodávka 8 ks standardních nízkopodlažních dvounápravových trolejbusů s alternativním pohonem na trakční baterii a 2 ks velkokapacitních nízkopodlažních třínápravových trolejbusů s alternativním pohonem na trakční baterii a další činnosti s dodávkou související (dále jen „Úvodní dodávka“); - opce na dodávku dalšího až 7 ks výše uvedených druhů trolejbusů (tzn. standardního nízkopodlažního dvounápravového trolejbusu s alternativním pohonem na trakční baterii nebo velkokapacitního nízkopodlažního třínápravového trolejbusu s alternativním pohonem na trakční baterii) a další činnosti s dodávkou související (dále jen „Opční dodávka“). Zadavatel upozorňuje, že Opční dodávka je vázána na jeho rozhodnutí, pro které bude zásadní zejména to, zda se mu podaří zajistit financování Opční dodávky z některého dotačního projektu. Ve všech podrobnostech je předmět veřejné zakázky popsán v příloze č. 2 zadávací dokumentace závazném návrhu smlouvy (dále jen „Závazný návrh smlouvy“), příloze č. 3.1 zadávací dokumentace Technické specifikaci parametrů vozidel (standardní trolejbusy) a příloze č. 3.2 zadávací dokumentace Technické specifikaci parametrů vozidel (velkokapacitní trolejbusy).
Interne Kennung: Nákup parciálních trolejbusů pro MHD Teplice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na dodávku dalšího plnění (opce), konkrétně spočívající v dodání až 7 ks uvedených druhů trolejbusů (tzn. standardního nízkopodlažního dvounápravového trolejbusu s alternativním pohonem na trakční baterii nebo velkokapacitního nízkopodlažního třínápravového trolejbusu s alternativním pohonem na trakční baterii) a další činnosti s dodávkou související (dále jen „Opční dodávka“). Ve vztahu k Opční dodávce je předpokládané zahájení plnění veřejné zakázky na výzvu zadavatele, kterou bude zadavatel oprávněn učinit kdykoliv od účinnosti smlouvy až do 31.12.2027. Předpokládané ukončení plnění veřejné zakázky ve vztahu k Opční dodávce je do 18 měsíců od doručení výzvy zadavatele ve smyslu předchozí věty.