See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze przeprowadzenia przez Gminę Miejską w Chodzieży postępowania o udzielenie zamówienia w trybie art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.) na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na obszarze działania organizatora – Gminy Miejskiej w Chodzieży.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. z siedzibą w Chodzieży usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na obszarze Gminy Miejskiej w Chodzieży oraz Gminy Chodzież w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2036 r.
Interne Kennung: Numer ogłoszenia
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Art der Transportdienstleistungen: Sonstige Beförderungsdienste
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75210000 Dienstleistungen im Bereich auswärtige Angelegenheiten und sonstige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001