See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO (Tomograf Komputerowy) W RAMACH PROJEKTU „Rozwój onkologii w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim w ramach sieci SOLO w kierunku diagnostyki i zabiegów na chirurgii, ginekologii oraz urologii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a. dostawa, fabrycznie nowego wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2025 roku tomografu komputerowego wraz z oprzyrządowaniem, zwanych dalej zestawem, b. instalacja, uruchomienie tomografu komputerowego z niezbędnymi podłączeniami sprzętu do posiadanego przez Zamawiającego systemu PACS/RIS, szkolenie personelu, (w tym wykonanie projektu osłon przed promieniowaniem jonizacyjnym, przystosowanie pomieszczeń Pracowni Tomografii Komputerowej Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego Sp. z o.o. w restrukturyzacji w Sosnowcu ul. Zegadłowicza 3), c. serwis gwarancyjny tomografu komputerowego d. współpraca z Zamawiającym w przygotowaniu dokumentacji celem uzyskania niezbędnych zezwoleń/pozwoleń na użytkowanie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3, 3.1, 3.2 do SIWZ. Składane oferty muszą zawierać pełny zakres przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 693402-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115000 Ausrüstung für Tomografie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tomograf komputerowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: a. dostawa, fabrycznie nowego wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2025 roku tomografu komputerowego wraz z oprzyrządowaniem, zwanych dalej zestawem, b. instalacja, uruchomienie tomografu komputerowego z niezbędnymi podłączeniami sprzętu do posiadanego przez Zamawiającego systemu PACS/RIS, szkolenie personelu, (w tym wykonanie projektu osłon przed promieniowaniem jonizacyjnym, przystosowanie pomieszczeń Pracowni Tomografii Komputerowej Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego Sp. z o.o. w restrukturyzacji w Sosnowcu ul. Zegadłowicza 3), c. serwis gwarancyjny tomografu komputerowego d. współpraca z Zamawiającym w przygotowaniu dokumentacji celem uzyskania niezbędnych zezwoleń/pozwoleń na użytkowanie 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3, 3.1, 3.2 do SIWZ.