2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku, w podziale na następujące części: Część I – obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Bytów - usługi samochodem ciężarowym samowyładowczym z kierowcą, samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą, koparko-ładowarką, koparką obrotową i podnośnikiem koszowym wraz z operatorem. Część II – obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Chojnice - usługi samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą, koparko-ładowarką, koparką obrotową i podnośnikiem koszowym wraz z operatorem. Część III – obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Gdańsk: Zadanie 1 - usługi samochodem ciężarowym samowyładowczym z kierowcą, usługi samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą, usługi koparko-ładowarką z operatorem, podnośnikiem koszowym wraz z operatorem; Zadanie 2 - usługi samochodem ciężarowym samowyładowczym z kierowcą, usługi samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą, usługi koparko-ładowarką z operatorem, podnośnikiem koszowym wraz z operatorem na terenie BM Stegna. Część IV− obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Kartuzy: Zadanie 1 - usługi samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą i koparko-ładowarką z operatorem, Zadanie 2 – usługi podnośnikiem koszowym wraz z operatorem. Część V− obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Lębork - usługi samochodem ciężarowym samowyładowczym z kierowcą, samochodem ciężarowym z HDS, koparko – ładowarką z operatorem, koparką kołową obrotową z operatorem i podnośnikiem koszowym z kierowcą /operatorem. Część VI – obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Puck - usługi samochodem ciężarowym samowyładowczym z kierowcą, koparko – ładowarką z operatorem, koparką kołową obrotową z operatorem. Część VII - obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RWD Starogard Gdański - usługa podnośnikiem koszowym z operatorem. Część VIII − obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RWD Sztum: Zadanie 1 - usługi samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą i koparko-ładowarką wraz z operatorem, ciągnikiem rolniczym z przyczepą leśną z HDS. Zadanie 2 – usługa podnośnikiem koszowym z operatorem.
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Realizacja zamówienia podlega prawu polskiemu, w tym w szczególności ustawie z dnia 23 czerwca 1964 r. Kodeks cywilny, ustawie z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (ustawa Pzp). 2. Przedmiotowe postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego. 3. W postępowaniu stosuje się procedurę określoną przepisem art. 139 ustawy Pzp. 4. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania wskutek zaistnienia okoliczności wymienionych w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5 k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) nr 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. oraz rozporządzeniem Rady (UE) nr 2025/2033 z dnia 23 października 2025 r. 5. Oprócz informacji zawartych w treści niniejszego ogłoszenia w pkt 2.1.6 6. Opis sposobu przygotowania oferty został określony w pkt 10 IDW. 7. Sposób komunikacji oraz wymagania formalne dotyczące składania ofert, oświadczeń i dokumentów szczegółowo określone zostały w pkt 11 IDW. 8. Pkt 22 IDW zawiera postanowienia dodatkowe, w tym m.in. wskazuje dokumenty jakie Zamawiającemu przed podpisaniem umowy ma przedłożyć Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana oraz klauzulę informacyjną z art. 13 RODO. 9. Zamawiający, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 10. Wymagania w odniesieniu do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia zostały zawarte w pkt 7.7 IDW. 11. Kryteria wyboru oferty najkorzystniejszej zawarto w pkt 16 IDW. 12. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp do wysokości 25 % wartości netto zamówienia podstawowego (dotyczy każdej części i zadania) w zakresie wykonania tego samego asortymentu usług, co w przedmiotowym postępowaniu. Warunki udzielenia zamówienia podobnego, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp: 1) Wykonawca wykonał lub wykonuje należycie zamówienie podstawowe, 2) Wykonawca zapewni wykonanie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w standardzie nie gorszym niż przyjęty do wykonania zamówienia podstawowego, 3) W ramach prowadzonych negocjacji, Zamawiający i Wykonawca dojdą do porozumienia odnośnie ceny i terminu wykonania, 4) Istotne postanowienia umowy o udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, inne niż określone w pkt 3) powyżej, będą zgodne z istotnymi postanowieniami umowy zawartymi w umowie dla zamówienia podstawowego. 13. Warunki realizacji umowy zostały określone w Rozdziale IV SWZ. 14. Opis przedmiotu zamówienia i Rozdziale V SWZ – Wzór umowy. 15. Wartość szacunkowa zamówienia wskazana w pkt 2.1.3 i w LOT 0001 LOT 0011 niniejszego ogłoszenia uwzględnia wartość zamówień podobnych i maksymalnego zwiększenia zakresu zamówienia podstawowego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60181000 Vermietung von Lastwagen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer, 45520000 Vermietung von Maschinen für Erdbewegungen mit Bedienungspersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku: Część I – obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Bytów - usługi samochodem ciężarowym samowyładowczym z kierowcą, samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą, koparko-ładowarką, koparką obrotową i podnośnikiem koszowym wraz z operatorem.
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA- cz. I
Los: LOT-0002
Titel: Część II
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku: Część II – obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Chojnice - usługi samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą, koparko-ładowarką, koparką obrotową i podnośnikiem koszowym wraz z operatorem.
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA- cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Część III Zadanie 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku: Część III – obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Gdańsk: Zadanie 1 - usługi samochodem ciężarowym samowyładowczym z kierowcą, usługi samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą, usługi koparko-ładowarką z operatorem, podnośnikiem koszowym wraz z operatorem;
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA- cz. III/1
Los: LOT-0004
Titel: Część III Zadanie 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku: Część III – obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Gdańsk: Zadanie 2 - usługi samochodem ciężarowym samowyładowczym z kierowcą, usługi samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą, usługi koparko-ładowarką z operatorem, podnośnikiem koszowym wraz z operatorem na terenie BM Stegna.
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA- cz. III/2
Los: LOT-0005
Titel: Część IV Zadanie 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku: Część IV− obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Kartuzy: Zadanie 1 - usługi samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą i koparko-ładowarką z operatorem.
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA- cz. IV/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45520000 Vermietung von Maschinen für Erdbewegungen mit Bedienungspersonal
Los: LOT-0006
Titel: Część IV Zadanie 2
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku: Część IV− obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Kartuzy: Zadanie 2 - usługi podnośnikiem koszowym wraz z operatorem.
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA- cz. IV/2
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
Los: LOT-0007
Titel: Część V
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku: Część V - obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Lębork - usługi samochodem ciężarowym samowyładowczym z kierowcą, samochodem ciężarowym z HDS, koparko – ładowarką z operatorem, koparką kołową obrotową z operatorem i podnośnikiem koszowym z kierowcą /operatorem.
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA- cz. V
Los: LOT-0008
Titel: Część VI
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku: Część VI – obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RDW Puck - usługi samochodem ciężarowym samowyładowczym z kierowcą, koparko – ładowarką z operatorem, koparką kołową obrotową z operatorem.
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA- cz. VI
Los: LOT-0009
Titel: Część VII
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku: Część VII - obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RWD Starogard Gdański - usługa podnośnikiem koszowym z operatorem.
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA- cz. VII
Los: LOT-0010
Titel: Część VIII Zadanie 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku: Część VIII − obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RWD Sztum: Zadanie 1 - usługi samochodem ciężarowym z HDS z kierowcą i koparko-ładowarką wraz z operatorem, ciągnikiem rolniczym z przyczepą leśną z HDS.
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA- cz. VIII/1
Los: LOT-0011
Titel: Część VIII Zadanie 2
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie usług sprzętowo-transportowych w ramach bieżącego utrzymania dróg wojewódzkich w 2026 roku: Część VIII − obejmująca świadczenie usług sprzętowo-transportowych w RWD Sztum: Zadanie 2 – usługa podnośnikiem koszowym z operatorem.
Interne Kennung: 7/WZP/2026/PN/WZTA- cz. VIII/2