See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników, zestawów oraz materiałów eksploatacyjnych do diagnostyki molekularnej na poziomie DNA i RNA.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, zestawów oraz materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych do diagnostyki molekularnej na poziomie DNA i RNA na potrzeby Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc ”Odrodzenie” im. Klary Jelskiej w Zakopanem. Odczynniki, zestawy oraz materiały eksploatacyjne przeznaczone do diagnostyki molekularnej na poziomie DNA i RNA muszą być kompatybilne z posiadaną przez zamawiającego aparaturą tj. systemami Ion Torrent Genexus Integrated Sequencer oraz Genexus Purification System. Odczynniki muszą być w pełni kompatybilne i zwalidowane do stosowania z ww. aparaturą producenta; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zał. nr 1 do SWZ (kalkulacja cenowa oferty). 2. Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu na ternie UE (spełniać wymagania dotyczące posiadania deklaracji zgodności CE-IVD dla asortymentu odpowiednio wskazanego w zał. nr 1 do SWZ); 3. Przedmiot zamówienia ma być dostarczany w opakowaniu producenta. 4. Opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne ma zawierać nazwę towaru, nr serii, datę produkcji i datę ważności (jeżeli dotyczy). 5. Wykonawca musi zagwarantować odpowiednio długi okres ważności dostarczanych produktów ( min. 6 miesięcy), liczony od dnia dostawy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001