2. Verfahren
Verfahren
Titel: Heraanbesteding verzekeringen (2027-2030)
Beschreibung: Het gemeentebestuur Pelt, het OCMW Pelt en het AGB Pelt willen een heraanbesteding van de volledige verzekeringsportefeuille doen. Deze opdracht betreft de verzekeringen voor personen, burgerlijke aansprakelijkheid, zaakschade en motorrijtuigen.
Interne Kennung: OVHO25058
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OVHO25058 - 1 - PERSONEN
Beschreibung: Perceel 1 - PERSONEN
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OVHO25058 - 2 - BURGERLIJKE AANSPRAKELIJKHEID
Beschreibung: Perceel 2 - BURGERLIJKE AANSPRAKELIJKHEID
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: OVHO25058 - 3 - ZAAKSCHADE
Beschreibung: Perceel 3 - ZAAKSCHADE
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: OVHO25058 - 4 - MOTORRIJTUIGEN
Beschreibung: Perceel 4 - MOTORRIJTUIGEN
Interne Kennung: 4