846696-2025 - Wettbewerb
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Aanbesteding ICT-dienstverlening – Libréon (VO) ism Contractables bv
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAanbesteding ICT-dienstverlening – Libréon (VO) ism Contractables bv
BeschreibungLibréon nodigt marktpartijen uit om in te schrijven op deze Europese aanbesteding voor het leveren van ICT-dienstverlening. De opdracht omvat het technisch beheer van de Microsoft-cloudomgeving, werkplekbeheer, incident- en wijzigingsafhandeling, monitoring en ondersteuning. Libréon zoekt een strategische en uitvoerende ICT-partner die past bij de onderwijspraktijk en bijdraagt aan verdere digitale ontwikkeling, conform het normenkader IBP. De aanbesteding heeft betrekking op alle aangesloten scholen binnen de stichting. De nieuwe overeenkomst beoogt een duurzame, schaalbare en toekomstbestendige samenwerking, waarin regievoering, eigenaarschap en gebruikersontzorging centraal staan.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
846696-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Aanbesteding ICT-dienstverlening – Libréon (VO) ism Contractables bv
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1