2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering Gemeente Zwolle
Beschreibung: De gemeente Zwolle wenst een Aansprakelijkheidsverzekering af te sluiten. .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: AVG t.b.v gemeente Zwolle
Beschreibung: De gemeente Zwolle wenst een Aansprakelijkheidsverzekering voor gemeenten af te sluiten. .
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met wederzijdse optie tot (stilzwijgende) verlenging van elke keer 12 maanden met een maximale looptijd van 10 jaar.