2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup holdera do badań SEM (Scanning Electron Microscopy)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup nieużywanego holdera do badań SEM (Scanning Electron Microscopy), umożliwiającego przeprowadzanie analiz właściwości mechanicznych materiałów techniką nanoindentacji bezpośrednio w komorze mikroskopu podczas jego działania. Zamawiający oczekuje rozwiązania kompletnego, gotowego do użycia, które nie wymaga zakupu żadnych dodatkowych akcesoriów, elementów montażowych ani dodatkowego oprzyrządowania w celu realizacji założonych funkcjonalności. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup, rozumiany jako transport, wniesienie, montaż, instalację, uruchomienie oraz przeprowadzenie szkolenia dla wskazanych przez Zamawiającego pracowników w zakresie obsługi oferowanego urządzenia oraz dedykowanego oprogramowania. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Tomie III SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: EZP.270.89.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen
5. Los
Los: LOT-0001