846821-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Nové zdravotní středisko Čeřovka
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNové zdravotní středisko Čeřovka
BeschreibungHlavním cílem studie je zpracování návrhu areálu nového zdravotního střediska Čeřovka jehož hlavní část bude představovat novostavba objektu polikliniky a rekonstrukce stávajícího objektu “Čeřovka”, který se stane funkční součástí areálu, viz stavební program. Mimo jiné bude řešena podoba navazujícího prostranství jak uvnitř areálu (vč. ploch pro parkování), tak i předprostor objektu Čeřovka – ulice Pražská, do které bude orientován i hlavní vstup areálu. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky
Interne KennungCER
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensHlavním cílem soutěže je zpracování návrhu areálu nového zdravotního střediska Čeřovka jehož hlavní část bude představovat novostavba objektu polikliniky a rekonstrukce stávajícího objektu “Čeřovka”, který se stane funkční součástí areálu, viz stavební program. Mimo jiné bude řešena podoba navazujícího prostranství jak uvnitř areálu (vč. ploch pro parkování), tak i předprostor objektu Čeřovka – ulice Pražská, do které bude orientován i hlavní vstup areálu. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungHlavním cílem soutěže je zpracování návrhu areálu nového zdravotního střediska Čeřovka jehož hlavní část bude představovat novostavba objektu polikliniky a rekonstrukce stávajícího objektu “Čeřovka”, který se stane funkční součástí areálu, viz stavební program. Mimo jiné bude řešena podoba navazujícího prostranství jak uvnitř areálu (vč. ploch pro parkování), tak i předprostor objektu Čeřovka – ulice Pražská, do které bude orientován i hlavní vstup areálu. Účelem soutěže je prostřednictvím udělení cen vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 143 odst. 2 a § 65 Zákona (dále jen „JŘBU“) zadavatel jednat o zadání následné zakázky