846908-2025 - Wettbewerb
Polen – Film- und Videofilmherstellung und verbundene Dienstleistungen – Produkcja, montaż oraz postprodukcję filmów (wraz z animacją) – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProdukcja, montaż oraz postprodukcję filmów (wraz z animacją) – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia
Beschreibung2.1 Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na produkcji, montażu oraz postprodukcję filmów (wraz z animacją), zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia. 2.2 Kod i nazwa zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 92110000-5 – Produkcja filmów wideo i kinowych oraz podobne usługi. 2.3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 2 do SWZ.
Interne KennungMGW/3/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92110000 Film- und Videofilmherstellung und verbundene Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelProdukcja, montaż oraz postprodukcja filmów (wraz z animacją) – zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia