2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Levering Verkeersbenodigdheden 2026-2029
Beschreibung: De aanbesteder is voornemens een raamovereenkomst voor de levering van verkeersbenodigdheden (bewegwijzering en verkeersborden inclusief toebehoren) af te sluiten voor meerdere gemeenten. De overeenkomst wordt aangegaan voor minimaal twee jaar en maximaal vier jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026. 1
Interne Kennung: Z/25/767199
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Levering verkeersbenodigdheden 2026-2029 (verkeers- en straatnaamborden en aanverwanten)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992000 Zeichen und beleuchtete Zeichen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder, 34992300 Straßenschilder
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Rovk Levering Verkeersbenodigdheden 2026-2029
Beschreibung: Leveren verkeers- en straatnaamborden 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34992300 Straßenschilder, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het bestek betreft een raamovereenkomst met een looptijd van twee (2) jaar, met een optie tot verlenging van de looptijd van het contract van éénmaal (1x) twee (2) jaar