2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżące utrzymanie pasów drogowych będących w zarządzie Zarządu Dróg Miejskich w 2025 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie pasów drogowych będących w zarządzie Zarządu Dróg Miejskich w Pabianicach. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) pozimowe, mechaniczne zamiatanie ulic, 2) letnie, mechaniczne zamiatanie ulic, 3) pozimowe, mechaniczne zamiatanie chodników i ścieżek rowerowych, 4) letnie, mechaniczne zamiatanie chodników i ścieżek rowerowych, 5) koszenie w pasach drogowych dróg utwardzonych, 6) koszenie w pasach drogowych dróg nieutwardzonych, 7) interwencyjne czyszczenie wpustów kanalizacji deszczowej, 8) bieżące utrzymanie (sprzątanie) pasów drogowych. 2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: 1/ZDM/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001