84694-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb własnych instalacji OZE Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z obowiązkiem zakupu wytworzonej w nich energii, usługą bilansowania handlowego i raportowaniem REMIT w 2026 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej dla potrzeb własnych instalacji OZE Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z obowiązkiem zakupu wytworzonej w nich energii, usługą bilansowania handlowego i raportowaniem REMIT w 2026 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej dla potrzeb własnych instalacji OZE Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z obowiązkiem zakupu wytworzonej w nich energii, usługą bilansowania handlowego i raportowaniem REMIT w 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 11 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung620960-2025
Interne KennungKAP.2710.11.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający na podstawie art. 441 ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji w następujący sposób: Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu dostaw energii elektrycznej w następującym zakresie: zwiększenie do 20% wartości zamówienia podstawowego, wynikającej z Formularza asortymentowo-cenowego (Załącznik nr 1 do SWZ). 2. Prawo opcji dla ww. okoliczności, realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe 3. Szczegółowe informacje i zasady skorzystania z prawa opcji zawarte zostały w § 8 Wzoru umowy (Załącznik nr 9 do SWZ) oraz w § 8 (Załącznik nr 10 do SWZ).