2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení cisternové automobilové stříkačky pro JSDH Chrudim
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na dodávky je dodávka 1 kusu nové cisternové automobilové stříkačky (dále jen „CAS“) pro JSDH Chrudim v souladu s technickými parametry stanovenými zadavatelem této zakázky (příloha č. 4 ZD) a následné provádění záručního servisu. (příloha č. 4 ZD).
Interne Kennung: P25V00000036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní zadávací řízení na dodávky dle § 56 zákona
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na dodávky je dodávka 1 kusu nové cisternové automobilové stříkačky (dále jen „CAS“) pro JSDH Chrudim v souladu s technickými parametry stanovenými zadavatelem této zakázky (příloha č. 4 ZD) a následné provádění záručního servisu. Podrobněji uvedeno v ZD a jejích přílohách.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě změny zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude cena změněna o příslušnou změnu sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH. Za této situace není třeba uzavírat dodatek ke Kupní smlouvě, postačuje uvedení správné sazby DPH na faktuře. Cenu lze dále změnit pouze formou písemného dodatku ke Kupní smlouvě uzavřeného mezi zadavatelem a dodavatelem v souladu s § 222 zákona.