846987-2025 - Ergebnis
Polen – IT-Softwarepaket – Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę oprogramowania Microsoft lub równoważnego na rzecz Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProcedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę oprogramowania Microsoft lub równoważnego na rzecz Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej
Beschreibung1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-31/2022 pn. „Umowa ramowa na dostawę oprogramowania Microsoft lub równoważnego na rzecz sądów powszechnych oraz Ministerstwa Sprawiedliwości” zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 600 sztuk subskrypcji oprogramowania AAU-55934 Office 365 EntE3 User na rzecz Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej.
Vorherige Bekanntmachung378636-2022
Interne KennungWZP-2611-5/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
LosLOT-0001