8470-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Dekorationsartikel – Zakup zestawu siedmiu naczyń z serwisu łabędziego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zestawu siedmiu naczyń z serwisu łabędziego
Beschreibung: Zakup zestawu siedmiu naczyń z serwisu łabędziego: 1.Półmisek okrągły czwartej wielkości 2.Półmisek okrągły czwartej wielkości 3.Półmisek okrągły drugiej wielkości 4.Półmisek okrągły, głęboki drugiej wielkości 5.Talerz płytki 6.Talerz płytki 7.Miseczka na odpadki
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39298900 Diverse Dekorationsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup zestawu siedmiu naczyń
Beschreibung: Zakup zestawu siedmiu naczyń z serwisu łabędziego
Interne Kennung: Lot-0001
Menge: 7 Stück